Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Опубликовано on Июл 18, 2012 in Гаджети, Це Мобайл

INTEL ПРЕДСТАВИЛА НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ BEACON MOUNTAIN

INTEL ПРЕДСТАВИЛА НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ BEACON MOUNTAIN

Днями корпорація Intel представила набір інструментів для розробників програм під ОС Android від Google, який можна використовувати для створення додатків як на Intel-, так і на ARM-чіпах.

середу розробки отримала назву Beacon Mountain і, на думку творців, не тільки надасть розробникам обширні можливості з проектування, розробці, налагодженні і оптимізації програм під Android, але також істотно скоротить весь цикл створення нових додатків на швидко зростаючому ринку смартфонів і планшетних комп’ютерів.

Чіпи Intel використовується в багатьох настільних комп’ютерах і серверах, проте, її частка на ринку смартфонів дуже мала. Корпорація намагається поліпшити свої позиції за допомогою сімейства процесорів Atom і великі надії покладає на нову платформу Atom SoC, засновану на архітектурі “Silvermont”. На даний момент Atom підтримує як операційну систему Android, так і Microsoft Windows. Але ключовим фактором успішності на ринку є кількість доступних додатків. А завдяки Beacon Mountain, Intel сподівається значно розширити список Google-додатків, які зможуть йти на пристроях Intel.

У поточний момент Beacon Mountain 0.5 підтримує Android Jelly Bean 4.2 і вище, а також 64-бітові версії операційних систем Windows 7 і Windows 8. У майбутньому буде додана підтримка операційної системи Mac OS X від Apple.