Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Опубликовано on Дек 25, 2012 in Гаджети, Мобільні телефоны, Новини, Це Мобайл

RAMBO – СТИЛЬНІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ-ПОЗАШЛЯХОВИКИ

RAMBO – СТИЛЬНІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ-ПОЗАШЛЯХОВИКИ

З CES це було кілька днів, але все ж з’являються більш цікаві факти, які бігли нам під час заходу. Сьогодні- китайський телефон під брендом Runbo представлені. Це ім’я- напевно, справедливо- безпосередньо пов’язаний з легендарним героєм бойовика.

Дивлячись на представлені китайського народу конструкцій Shenzhen ми можемо бути впевнені, що Рембо, звичайно, не гребують їм. Спільною рисою всіх моделей посиленим корпусом, у відповідності з IP67 стандарт. Тому Ви можете бути тема, піддавати впливу морозу і тепла, впливу пилу та не піддавайте впливу. Повинні витримати. Іншим спільним знаменником вбудований в лазерних покажчиків, які також можуть замінити міхур рівнях. Крім того, всі моделі оснащені високої динаміки влада, режим роботи в якості рації (400-470 МГц слід 10 км) і забезпечує можливість роботи з двома SIM- картами.

Найпростіша модель X1 (фото праворуч). Він має 2-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 176×144 пікселів, VGA веб- камерою і акумулятором ємністю 2200 мАг, в той час як варіанти можуть також мати модуль GPS. Підтримка чотирьох діапазонів GSM і CDMA 800 МГц. X5 (в центрі) вже є реальним смартфон з Android 4.0.4 і двоядерний Cortex- A9 MTK6577, за підтримки гігабайт оперативної пам’яті. Там з’являється додатковий 8-мегапіксельною камерою і набагато більший акумулятор- 3800 мАг. Ця модель має 4,3-дюймовий IPS дисплей 800х480 пікселів. Ми залишили більшу частину X3 модель з клавіатурою QWERTY. У відповідності з умовами специфікації, аналогічний описаному вище, тільки обмежені наявністю меншого в апаратною клавіатурою, 3,5-дюймовим дисплеєм. Тим не менш, його роздільна здатність становить 800×480 пікселів досі. Обидва смартфона також багатомасштабних (включаючи WCDMA) і мають модулі Wi-Fi підключення, Bluetooth 3.0 і GPS. Всі телефони продаються на Taobao за ціною 160 або 320 доларів.