Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Опубликовано on Ноя 13, 2016 in Гаджети, Мобільні телефоны, Новини, Різне, Це Мобайл

Особливості чохлів для iPhone 6 / iPhone 6s

Особливості чохлів для iPhone 6 / iPhone 6s

Як тільки з’являються нові покоління айфонів, відразу ж за ними створюються спеціальні та привабливі чохли, які захищають їх від різних пошкоджень. Не оминуло стороною це і сучасні моделі чохлів для iPhone 6. Такі аксесуари здатні враховувати кожну конструктивну особливість електронного девайса, а також відмінно підходити до оригінального дизайну Вашого смартфона.
Купити чохол для iPhone 6 дуже вигідно лише тому, що такий виріб чітко вмістить в себе все електронний пристрій, повторюючи його форму і кожен роз’єм, не надаючи при цьому величезної товщини гаджету. Внутрішня поверхня в чохлі для iPhone 6 має мікрофіброві обробку, за допомогою якої корпус смартфона відмінно захищається від подряпин. Зовнішня поверхня аксесуара оброблена силіконом, завдяки чому даний аксесуар дуже приємний на дотик, але не ковзає. Під час експлуатації даного чохла Ви відчуєте, наскільки впевнено тримається електронний пристрій у Вас в руці.
Незважаючи на те, що чохол щільно облягає поверхню електронного пристрою, під кожен порт і роз’єм передбачені вирізи, які нітрохи не ускладнять роботу зі смартфоном. Такі чохли дуже легкі і тонкі, за рахунок чого тільки підкреслюється витончений стиль Вашого девайса, а сам вага ніяк не постраждає. Ви не тільки забезпечите свій iPhone 6, а й удосконалите його.

Джерело: https://idroid.com.ua/c27-chehlyi-dlya-iPhone-6-iPhone-6s